Hakkımızda

ARTSAN Enerji, güç elektroniği sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip mühendis ve teknistenlerden oluşan kadrosu ile 2005 yılından itibaren hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmeti ve üretimimizi her geçen gün biraz daha iyiye götürmek birincil amaçlarımızdandır. Tüketicilerimizden ve sektörden gelen geri dönüşleri dikkate alarak kendimizi anbean geliştirip sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çabalıyoruz.
Firmamızın kurulduğu andan ihtibaren gerek tecrübeli kadrosu, gerekse piyasada yarattığımız güven ve imaj sayesinde ARTSAN Enerji, tanınmış birçok firmanın bayiliğini alma fırsatı yakalamış ve ürün yelpazesini giderek geliştirmiştir.
Kalite altyapısını da tamamladıktan sonra yurtdışına rahatlıkla ürün vermeye başlayan ARTSAN Enerji, ülke sınırları dışında da ağını genişleterek yurt dışına da bayilikler vermeyi hedeflemektedir.

Görevimiz

Sektördeki tecrübesini büyük bir titizlik ve sorumluluk anlayışı ile birleştirerek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Müşteriler ve sektörden gelen geri dönüşleri dikkate alarak gelişmeye devam ettiğinden, müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.

Hedefimiz

ARTSAN Enerji olarak hedefimiz, teknik servis ve bayi ağını daha da genişleterek, kaliteden asla ödün vermeden her zaman en ekonomik ve akılcı çözümleri üretmek ve siz değerli partnerlerimizin vazgeçilmez tercihi olmaktır.

Teknik Servis

Teknik servisimizde, tam donanımlı ekibimizle kendi üretimimiz olan ürünlerimiz yanı sıra her marka ve model güç elektroniği ürününün bakım ve onarımı yapılmakta. Bakım anlaşmaları ile kuruluşların tüm teknolojik sorunlarına anında akılcı ve kalıcı çözümler üretilmektedir.