UPS (Kesintisiz Güç Kaynakları)

UPS Tipleri


3 / 3 Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS): Redresör Ünitesinde Mikroişlemci kontrollü, 12 pulse tekniği ile doğrultma yapılarak, DC işaret elde edilir. 3 faz giriş, 3 faz çıkış lıdırlar. PWM ve IGBT teknolojisi ile üretilip, çıkış işareti gerçek sinüs işaretine sahiptir. İnvertör ünitesinde kullanılan trafolar sayesinde oldukça dayanıklı yapıya sahiptirler. 3/3 faz kesintisiz güç kaynağı mikroişlemci kontrollü olarak two cycle (AC/DC- DC/AC) tekniği ile on-line olarak üretilmişlerdir. Paralellenebilir özelliği sayesinde güç artırımı rahatlıkla gerçekleştiriebilen S-3:3 model kesintisiz güç kaynakları, çeşitli haberleşme seçenekleri ve uzaktan izleme özelliğine sahiptir.

3/ 1 Model Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS): Bu model kesintisiz güç kaynağı'nda da PWM ve IGBT teknolojisi kullanılmıştır. On-line olarak çalışan S-3:1 model kesintisiz güç kaynağı'nda galvanik izolasyon trafosu kullanılmıştır. Mikroişlemci kontrolü ile çıkış gerilim regülasyonu +/- %1 tolerans ile sabitlenmiştir. Çift çevrim tekniği ile üretilmişlerdir. Kısa devre, aşırı yük, aşırı ısı, IGBT arızaları durumunda güvenli ve kesintisiz şekilde statik ByPass gerçekleşir. Kesintisiz güç kaynağı'nı şebekeden ve yükten izole eden Bakım ByPass şalteri, gelişmiş haberleşme seçenekleri ile donatılmış 2 ve 3 yıl garanti ile satışa sunulmuşlardır.

1:1 Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS): Kullanılan yüksek frekanslı PWM teknolojisi sayesinde Çıkış işareti gerçek sinüs işaretidir. IGBT teknolojisi ve İzolasyon trafosu sayesinde çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kısa devre durumlarına karşı güvenilir koruma sağlarlar. Mikroişlemci kontrollü Two Cycle teknoloji (AC/DC-DC/AC) kullanılarak üretilmiş olup, Aşırı yük, aşırı ısı, gerilim düşük ve yüksek ve diğer korumaları mevcuttur. Kesintisiz güç kaynağı nda oluşacak arızalar durumunda statik ByPass ünitesi ile kesintisiz şebekeye geçiş gerçekleşir.Bakım ByPass şalteri ile periyodik bakımlar, işinizi aksatmadan gerçekleştirilir.

Kesintisiz Güç Kaynakları ( UPS )

ARTSAN Enerji

ARTSAN Enerji, doğanın korunmasında katkıda bulunur.

Kesintisiz güç kaynağı fiyatları

UPS Tipleri


1 / 1 Faz Sx Kesintisiz Güç Kaynağı: SX Model Kesintisiz güç kaynağı (UPS): PWM ve IGBT teknolojisi ile üretilmiş olup çıkış işareti tam sinüsdür. İnvertör ünitesi trafosuz olan SX model kesintisiz güç kaynağı (UPS)'lerin haberleşme üniteleri mevcuttur. İlave akü desteği ile uzun çalışma süreleri sağlanabilmektedir. Geniş giriş gerilim aralığında çalışabilme özelliği ve Cold start yani şebekesiz cihazı açabilme özelliğine sahiptir. Doğrultucu ünitesinde PFC teknolojisi kullanıldığından power factor 1 e yakındır. Şarj ünitesi SMPS tekniğii ile gerçekleştirilmiştir. By-pass ünitesi sayesinde UPS de oluşacak arıza durumunda kesintisiz olarak şebekeye geçer.

Line Interactive Kesintisiz Güç Kaynağı: 600 VA - 2000 VA gücündeki "Line Interactive" kesintisiz güç kaynağı, ev ve küçük ölçekli ofislerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kare dalga çıkışına sahip olan Line Interactive kesintisiz güç kaynağı (UPS), elektrik kesintisi durumunda cihazlarınızı güvenli bir şekilde kapatabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz süreyi sağlayabildiği gibi, güvenilir otomatik voltaj regülasyonu özelliğiyle de sisteminizi koruyabilecek ekonomik bir çözümdür.

Her marka / model kesintisiz güç kaynağı (UPS)'lerinizin tamir bakım onarım ve servis işlemleri alanında uzman mühendis ve teknisyenlerin gözetiminde garantili olarak yapılmaktadır.

Kesintisiz güç kaynağı ( UPS ) ve redülatör alımlarınızda ücretsiz güç keşfi hizmetlerimiz için firmamızla irtibat kurunuz.